Celebrity, které milují marihuanu stejně jako vy!

featured_41.jpg
George Cloony, Justin Timberlake, Brad Pitt a další! Jsou vám blíž než si myslíte!

Lásku ke konopí netají hned několik významných světových celebrit. Když vás neosloví zpěvem, herectvím nebo politikou, blízkým vztahem k marihuaně určitě ano!

 

George Clooney - Při natáčení známého filmu Dannyho parťáci 2 se štáb ocitl i v Amsterdamu, kde majitel Coffeeshopu prozradil novinářům, že George Clooney byl častým hostem. Coffeeshop si Clooney pravděpodobně oblíbil, protože ho dle všech informací navštěvuje i několikrát ročně!

George Clooney je považován za velmi klidnou a vyrovnanou osobu. Je možné, že mu k tomuto přístupu pomáhá právě konopí!:)

Justin Timberlake - Velmi zvučné jméno! Justina Timberlake, populárního zpěváka a příležitostního herce, zná skutečně celý svět! Již v minulosti vyjádřil Timberlake k marihuaně jisté sympatie. Veřejně totiž podporoval legalizaci konopí! Lásku k marihuaně určitě nepopírá:)

Morgan Freeman - O lásce ke konopí tohoto veleslavného herce jsme již psali v článku herec Morgan Freeman se veřejně přiznává k užívání konopí. Freeman se vzdal tvrdých drog. Konopí se však vzdát neumí a ani nechce!

Harrison Ford - Tento herec se k pravidelnému užívání konopí přiznal na konferenci neziskové organizace NORML, která bojuje za legalizaci konopí již od roku 1970.

Harison Ford podlehl nátlaku populárního baviče Billa Mathera, který ho před účastníky konference vyzval k veřejnému přiznání.

Brad Pitt - Miláček žen z celého světa se netají tím, že používá konopí k absolutnímu relaxu. Mimo kouření marihuany při natáčení se Brad Pitt neváhá prezentovat jako pravidelný uživatel také pomocí nošení triček na podporu legalizace.

Jennifer Aniston - Oblíbená herečka, populární hlavně díky seriálu přátelé se k užívání konopí přiznala již několikrát. S bývalým manželem Bradem Pittem vyznávali lásku konopí spolu a pravidelně!

Kristen Dunst -Herečka, která se proslavila zejména halvní rolí ve filmu Spiderman se k pravidelnému užívání konopí přiznala až minulý rok. Neváhala dodat, že by svět byl lepším místem k životu, kdyby bylo konopí dostupné každému a legálně!

Stephen King - Nejoblíbenější režisér hororů současné doby! Stephan King se narozdíl od mnohých celebrit za svou lásku ke konopí nestydí. Dle jeho slov by konopí měl být legální a mohlo by dokonce nabídnout nové možnosti podnikání venkovským oblastem. Umí si to dokonale představit třeba ve státě Maine, tam mají údajně opravdu vynikající domácí trávu. Kdyby prý mohli pracovat legálně a používat skleníky, věří, že by se tím mohli skvěle uživit.

Michael Bloomberg - stý osmý starosta New Yorku kouřil marihuanu a moc ho to bavilo!