Herečka Whoopi Goldberg založila firmu s marihuanovými produkty!

featured_72.jpg
O Snoop Doggovi jsme vám již psali. Teď je na řadě Sestra v akci! :-)

 Herečka Whoopi Goldberg je další populární osobností, která díky legalizaci v některých státech USA začala podnikat s marihuanou! Snoop Doggovi jsme Vám již psali. Teď je na řadě Sestra v akci! :-)

Whoopi Goldberg, kterou můžeme znát z filmu Sestra v akci nebo Duch, založila vlastní podnik s produkty z konopí. Hlavní záměr jejího podnikání jsou konopné mastičky pro úlevu ženám od menstruačních bolestí.

Whoopi Goldberg bojuje za legalizaci marihuany v USA již mnoho let. Podle ní nejde o drogu, ale o látku, která léčí. Název droga je podle ní pro tuto léčivou rostlinu nesmyslný.

  

Její podnik je zaměřený na preparáty s výtažky z marihuany,které mají pomoci ženám s menstruačními bolestmi.

,,Stačí si mastičkou doma namazat na podbřišek a můžete jít klidně do práce. V tomhle by nás nikdo neměl omezovat. Marihuana je lék! Když už by si člověk nemohl zapálit marihuanovou cigaretu před prací, mastičku si snad namazat může, to nijak s naší myslí nesouvisí! Každý má právo pomoct si od bolesti přírodní cestou! " nechala se slyšet herečka.

A my s Whoopi souhlasíme! Konopná mastička pomáhá na spoustu zdravotních, zejména kožních neduhů.

Konopná mast dokáže při pravidelném užívání zcela vyléčit nepříjemnou lupénku, ekzém, akné, bércové vředy a mnoho dalších nepříjemných problémů kožního charakteru!