Paradise Seeds

featured_70.jpg
Holanská kvalita semen přizpůsobených pěstování v interiéru.

Paradise Seeds je konopná seedbanka se sídlem v Holandsku. S pěstováním konopí začala tato seedbanka již v roce 1880. Startovali zaměřením na semena konopí s nejlepší dostupnou genetikou. Díky opravdu kvalitní genetice, tvoří konopná semena Paradise Seeds pevný základ.

Paradise Seeds mají konopná semena pro snadné pěstování v Evropě. Tato konopná semena jsou ekologicky vypěstovaná a obsahují všechny potřebné stopové prvky pro dobrý začátek. Paradise Seeds pracují s přísnými kritérii při opylování.

Tato seedbanka se prezentuje originalitou a kvalitou konopných semen. Od roku 1999 získali více než 25 pohárů. Většina jejich odrůd patří mezi silné a energické křížence F1. Kmeny Paradise Seeds jsou přizpůsobeny pro růst v interiéru s výjimkou Sweet-Purple, jenž byla vyrobena speciálně pro pěstování venku v chladnějších a vlhkých oblastech. Ostatní odrůdy mohou být pěstované i venku v mírnějších slunečných oblastech.

Sweet Purple

 
 

Odrůdy Paradise Seeds jsou kvalifikované pro lékařské využití. Jsou schopné zmírnit bolest, nevolnost, vyvolat chuť k jídlu a léčit řadu dalších nemocí.

Blíží se sezóna, semena od Paradise seeds najdete zde:

Semena konopí Paradise Seeds

 

 

10 konopných Seedbanek můžete objednat na www.czechoseeds.eu

V případě specialních požadavků na semena od jiných seedbank, pište prosím na naši online podporu na e-shopu v pravém dolním rohu.