Přečtěte si o Dutch Passion!

featured_8.jpg
 

Další společností, od které Vám SeedsGo nabízí semena, je známá a velmi oblíbená Dutch Passion!

Dutch Passion byla založena již v roce 1987! Dnes je celosvětově jednou z vedoucích společností na trhu s konopnými semeny. Dutch Passion vzbuzuje zájem svých věrných odběratelů díky stálým klasikám. Významná je ale také pro mnohé inovace a vývoji nových, vysoce kvalitních odrůd, které s sebou nesou několikanásobná ocenění v soutěžích, které vyhrála.

Mezi cenami odměněnými odrůdami od Dutch Passion nalezneme například Power Plant, Orange Bud, Blueberry, Strawberry Cough, Mazar, Euforia nebo Passion#1.

V roce 1996 se Dutch Passion stala první společností, která začala provádět testy hladiny obsahu látek ve svých odrůdách. Dutch Passion je také jednou z posledních společností, jež dodává na trh semena speciálně pro outdoor pěstování, pro skleníky a současně i indoor. Dutch Passion má také semena dvoupohlavní- regulovaná.

Dutch Passion se nově začala velmi angažovat a spojila síly s renomovanými odborníky z oboru výzkumu léčivých vlastností konopí! V posledních dvou letech uvedla Dutch Passion na trh po velmi povedené spolupráci s CBD Crew a Dinafem několik odrůd, které jsou vyšlechtěny na co nejvyšší obsah další velice důležité a léčivé látky! 

Znovu si však dovolujeme připomenout, že v České republice je pěstování konopí zakázáno! Společnost SeedsGo poskytuje svým zákazníkům konopná semínka pouze pro sběratelské účely. Podrobnosti naleznete v položce obchodní podmínky.