Skvělá Seedbanka Royal Queen Seeds!

featured_14.jpg
 

Royal Queen Seeds patří mezi nejlepší pěstitele konopných semínek v Evropě. Jejich cílem je vybudovat si místo na přední příčce celosvětového trhu.

Royal Queen Seeds dodává kvalitní feminizovaná, samonakvétací a semínka pro léčivé účinky za dobrou cenu. Tato společnost se po řadě let zkušeností rozhodla uvést na trh semínka přímo pod názvem Royal Queen Seeds. Kolekce semínek pod tímto názvem je výsledkem více než dvaceti let zkušeností v pěstitelském sektoru. Produkty od Royal Queen Seeds jsou mnohonásobně oceněna v soutěžích Highlife Cup nebo Cannabis Cup.

Veškerá semínka Royal Queen Seeds jsou důkladně testována pro zaručení jejich genetické čistoty. Všechna semínka jsou sbírána ručně, získávají se přímo z organických mateřských rostlin a uchovávají se pouze silné kvality jako Haze nebo bílé druhy.  Semínka jsou také denně testována pro možnost zaručení jejich síly klíčení. Jsou vakuově balena. Balí se do vysoce odolných obalů.

Společnost Royal Queen Seeds se nechala slyšet, že vždy maximálně pracuje na finálním výsledku.

Znovu si však dovolujeme připomenout, že v České republice je pěstování konopí zakázáno! Společnost SeedsGo poskytuje svým zákazníkům konopná semínka pouze pro sběratelské účely. Veškeré poznámky v textu jsou jen  informačního charakteru. Podrobnosti naleznete v položce obchodní podmínky.