Tutankhamon - Vaše nejoblíbenější odrůda!

featured_6.jpg
 

Tutankhamon je velmi známou a oblíbenou odrůdou španělské Seedbanky Pyramid Seeds. Vyskytuje se ve dvou variantách:

Tutankhamon Autoflowering (samonakvétací)
Tutankhamon Autoflowering pochází z druhé generace samonakvétacích semen, jež jsou křížencem ruderalis a indiky. V další fázi byl tento kříženec opylen odrůdou Tutankhamon, čímž vznikla větší odrůda s urychlenou fází květenství!
Tutankhamon Autoflowering je charakteristický svým malým vzrůstem. Je však košatý a plný plodů pryskyřice s příjemnou svěží vůní ovoce.
Přesné složení Tuthankhamona Autoflowering se však vzhledem k jeho kvalitě, drží v tajnosti. Je známo, že plodí skutečně obrovské kompaktní a zářivé palice. Tutankhamon Autoflowering se pohybuje mezi 110-130 cm. Květenství bývá mezi 45-50 dny. Tato odrůda je z 90% ruderalis a z 10% sativa!

Tutankhamon Feminizovaný
Tutankhamon Feminizovaný je odrůdou AK47. Tato odrůda je velmi oblíbena pro svou výšku a taktéž kompaktní strukturu. Tutankhamon Feminizovaný dosahuje průměrné výšky mezi 75-150 cm. Doba květu indoor bývá asi 60 dní. Outdoor se Liší územím. V Evropě je to březen. Například v Latinské Americe poté září. Feminizovaný Tutankhamon je z 60% sativa a z 40% indica.

Tutankhamon se těší Vaší oblibě po všech stránkách! My proto neváháme a naskladňujeme této odrůdy čím dál, tím víc! 

Znovu si však dovolujeme připomenout, že v České republice je pěstování konopí zakázáno! Společnost SeedsGo poskytuje svým zákazníkům konopná semínka pouze pro sběratelské účely. Podrobnosti naleznete v položce obchodní podmínky. Veškerý text je pouze informativního charakteru!