Vysoká kvalita semen marihuany za nízkou cenu

featured_57.jpg
Special Kush je kvalita za skvělé peníze!

Kush je jedním z nejslavnějších konopných kmenů a  Special Kush od Royal Queen Seeds je  odrůda indica, která je ideální pro pěstování venku i uvnitř. Rostlina má historickou linii a její původ lze vystopovat k zelenajícímu se pohoří Hindúkuš v Indii a Afghánistánu.

 

Rostlina je vhodná pro všechny pěstitele konopí, kteří hledají to nejlepší, které je na naší planetě k dispozici.

I když je Special Kush vhodný pro ty, kteří pěstují marihuanu venku, tomuto kmeni se skvěle daří i při pěstování uvnitř. Rostlina roste neuvěřitelně rychle a palice jsou zralé zhruba po šesti až osmi týdnech.

 

Special Kush je dokonalý pro začátečníky i zkušené pěstitele, skvěle se mu daří v kterémkoli vnitřním prostředí. Vzhledem k tomu, že tento kmen rychle zaplní jakýkoli vnitřní prostor, pěstitelé by měli změnit harmonogram osvětlení na 12 hodin tmy ještě v době, kdy je rostlina malá. Vzhledem k tomu, že chceme našim zákazníkům poskytovat semínka konopí za rozumné ceny, náš Special Kush je dokonalý pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale i tak vyžadují vysoce kvalitní semena konopí.

 

Ti, kteří marihuanu pěstují venku, mohou využít dalších vlastností Special Kush, neboť tato rostlina preferuje teplé podnebí, např. v Severní Africe, Španělsku nebo Itálii. Je-li zajištěn dostatek slunečního svitu a správné množství živin, Special Kush snadno vyroste ve velký strom. Pevné palice jsou pokryté trichomovými krystaly, krásně se třpytí. Kouř  Vůně Special Kush připomíná hašiš té nejvyšší kvality.

Kush je také oblíbencem současných umělců a o této rostlině bylo napsáno nesčetné množství písní. Special Kush je dokonalý pro začínající pěstitele, dobře se vyrovnává se změnami teplot. I když se bude tomuto konopnému kmenu dařit v jakémkoli prostředí, preferuje teploty okolo 80F.

 

Sleduj akce, informace a zábavu na našem Facebooku   

 

Zdroj: Royal Queen Seeds