Dinafem Seeds

Dinafem Seeds se po letech sbírání zkušeností rozhodl podniknout experimentální krok a vytvořit společnost v souladu s legislativními požadavky tohoto odvětví.  Roku 2003 se tato seed banka mohla pyšnit první vytvořenou odrůdou Power Kush.

Roku 2005 začal Dinafem Seeds sestavovat katalog své značky, který obsahoval seznam odrůd, jež byly v té době téměř neznámé ( Moby Dick, Critical+, Blue Widow). Díky šestiletému zdokonalování a selekci nabídky je tato seeds banka schopna nabízet širokou škálu 100% feminizovaných semen konopí.

Na konci prvního desetiletí 21. století se Dinafem konsolidoval na mezinárodní úrovni jako seedbanka uznávané kvality. Začlenil proslulé odrůdy Cheese, Industrial Plant (založená na známé Northern Light) a nové samonakvétací odrůdy z konce roku 2009.

V r. 2010 Dinafem začlenil rekordní počet odrůd: deset nových jmen, z nichž tři patří do nové samonakvétací řady. Téhož roku se dostalo Dinafemu zvláštního uznání, když byla jedna z jejich prvních odrůd (a pravděpodobně nejznámější odrůda této značky) Moby Dick jmenována čtenáři Soft Secrets „Slečnou roku 2010“. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.