Semena konopí

Nejstarší záznamy o konopí jsou staré sedm tisíc let a pochází ze staré Babylonie. Do roku 1883 patřilo konopí mezi nejpoužívanější zemědělské plodiny a bylo jedním z nejdůležitějších průmyslových odvětví na světě. Podle mnohých vědců je rodištěm konopí střední Asie.

O léčivých účincích konopí se psalo v indické literatuře již v 9. století před Kristem.

Největší rozmach pěstování konopí v dějinách byl zaznamenán v Číně.

Do Evropy přinesli konopí Skytové 2800 let př.n.l. Konopné vlákno se na nějaký čas stalo hlavní plodinou snad každé evropské země. Tisíce let byla marihuana významným medicamentem.  Miliony lidí používalo marihuanu na lékařský předpis na v té době běžné nemoci, jako byl například tetanus. Později se však lékařský průmysl odklonil od marihuany k aspirinu a dalším novým lékům.

Vědecké výzkumy prokázaly, že marihuana má blahodárné a léčivé účinky.

Konopí má  antibiotické a antivirální účinky. Napomáhá při léčení Arterisklerózy, Artrózy, Revmatu, Astmatu, Crohnově nemoci, Epilepsii, Roztroušené skleróze, Parkinsonově nemoci, bolesti páteře a svalové křeči, problémech při snášení chemoterapie, rakovinových nádorech, stresu, migrénách, nespavosti, depresí, zelenému zákalu, srůstání kostí, kožních problémech, Viru HIV  a při spoustě dalších zdravotních obtížích.

V současné době dle platné legislativy České republiky uvádíme, že semena konopí nejsou určena k sadbě. Semena konopí sejte prosím pouze v případě, změní-li se legislativa. Společnost Seedsgo s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za případnou trestní činnost svých zákazníků.

Děkujeme za pochopení.

 
  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1